Zvuková izolace Karella pro sisalové terče

Kód: 8115.01
2 839 Kč 2 346 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Vyvinuto společně s odborníky na zvukovou izolaci. Dokonalé řešení, které téměř zcela eliminuje zvuk dopadající šipky do terče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sisalové šipky vydávají při nárazu do desky "klepání", které může být někdy vnímáno jako velmi nepříjemné ve vlastním prostředí nebo Vaším sousedem přes zeď.

Společně s odborníky na zvukovou izolaci má nyní společnost Karella dokonalé řešení, které tento hluk téměř zcela eliminuje. Hráči šipek na takový vynález dlouho čekali.

Tajemství spočívá ve složení materiálu a konstrukci:

Dvoudílná zvuková izolace Karella se skládá ze zvukově izolačního jádra, na kterém je upevněn sisalový terč, a okolního zvukově izolačního prstence. Obě části jsou vyrobeny z milionů vysoce specializovaných, zvukově izolačních vláken. Vzájemné působení zvukově izolačního jádra a okolního zvukově izolačního prstence vede k téměř úplnému odhlučnění. Při nárazu šipky do desky se tupý klepavý zvuk přenáší přes šipku zpět do celé vláknité desky. Odborná měření prokázala snížení hluku o více než 80 % v šipkové místnosti i v přilehlých místnostech. Naměřené hodnoty byly nižší než 30 dB, a tak legální noční odpočinek zůstává 100% neovlivněn.

Zvuková izolace Karella antracitové barvy pokrývá svou velikostí plochu 12 cm kolem šipkové tabule, a proto se díky svému materiálovému složení ideálně hodí i jako surround. Díky této dvojí výhodě je nákup zvukové izolace Karella ještě výhodnější. V případě potřeby lze navíc bez omezení použít jakýkoli komerčně dostupný záchytný kroužek. Zvuková izolace Karella je 100% Made in Germany. Vláknitý materiál je testován na škodlivé látky podle Öko-Tex, bez jakýchkoli chemických přísad. Je bez zápachu a šetrný k životnímu prostředí. Zvuková ochrana je rozměrově velmi stabilní, a proto velmi robustní a odolná, protože se téměř neopotřebovává. Vizuálně atraktivní zvuková ochrana je univerzálně vhodná pro každou šipkovou desku, lze stále používat i nejběžnější šipková světla.

Konečně se může každý fanoušek šipek věnovat svému koníčku v kteroukoli denní dobu - díky "Karelle"!

Rozsah dodávky: instalační pomůcka na vrtání, zvukově izolační kuh, odhodová čára Karella, hmoždinky a šrouby. (Šipky a terč nejsou součástí dodávky)

Rozměry a hmotnost:

  • Rozměry balení (d x š x v): 700 x 700 x 40 mm
  • Čistá hmotnost: 850 g
  • Hrubá hmotnost: 1200 g
  • Průměr Ø: 690 mm
  • Tloušťka materiálu: 30 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Sisalové terče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměry balení (d x š x v): 700 x 700 x 40 mm
Čistá hmotnost: 850 g
Hrubá hmotnost: 1200 g
Průměr: 690 mm
Tloušťka materiálu: 30 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karella šipkové zboží

Výhradní dovozce značky Karella pro Českou republiku. Špičkové terče a šipkové zboží Německé kvality pro Vaši hru. Výrobky nejvyšší kvality a německá preciznost dělají značku Karella tím, čím dnes je.