Podporujeme

Každoročně podporujeme množství aktivit a projektů. Zajímá nás pomoc dětem, postiženým a nemocným. Máte zajímavý projekt a rádi byste s námi spolupracovali? Oslovte nás.

Love Boa Vista z.s.

Rozhodli jsme se podpořit africké děti na ostrovním státě Kapverdy stolním fotbálkem Leeds bílá. Pro místní děti je fotbal sportem číslo jedna, hrají jej kluci i holky, muži i ženy.

“Když nás oslovila Petra Boruvka Lopes z organizace Love Boa Vista z.s., dlouho jsme neváhali. Sami se můžete z videa přesvědčit, že radost udělal náš fotbálek velikou! Časově se doručení fotbálku potkalo s rekonstrukcí náměstí, a tak jsme rádi, že k novému náměstí jsme mohli přidat i nový fotbálek! Děti prý pilně trénují každý den! - Michal Podolec, Fotbalky.eu”

ferrari-owners-club

Ferrari Owner‘s Club – dětem 2019

Společně s Ferrari Owner‘s Club, která věnovala pronájem naší velkoplošné autodráhy, jsme i my věnovali pronájem naší sady Racing simulátorů na charitativní akci k finanční podpoře dětem - obětem tragických dopravních nehod. Je fajn,že v předvánočním čase můžeme alespoň trochu rozveselit děti v jejich nelehké životní situaci a velké poděkování patří také Ferrari Owner‘s Club za jejich počin.

klub-harfica

Klub HARFICA – volnočasový klub

Předání stolního fotbalu Multihra 15v1-černá dětem z volnočasového klubu Harfica na Praze 9 - Střížkov. Volnočasový klub Harfica je bezpečný prostor pro všechny holky a kluky bez rozdílu barvy pleti, náboženského vyznání či přesvědčení od 8mi do 17ti let, kteří hledají místo kde se scházet, popovídat si nebo se něco nového naučit. A to se nám líbí, tak ať slouží!

cafe-na-pul-cesty

Café Na půl cesty

Předání stolního fotbalu Atlantis School pro Café Na půl cesty (rehabilitační kavárna pro nácvik pracovních a sociálních dovedností pro lidi s duševním onemocněním), po té co jim byl předešlý odcizen. Půlka z veřejné sbírky, půl od nás včetně dopravy a instalace. Tak ať slouží!

cesta-integrace

Cesta integrace, o.p.s.

Dodání míčků, sprejů na mazání a dalších drobností pro obecně prospěšnou společnost Cesta integrace, o.p.s. Zaměřující se od roku 2004 na přípravu a řízení projektů pro problémovou a neorganizovanou mládež. Jedná se o nízkoprahové centrum s názvem Klub Cesta, ve kterém klienti mají možnost trávit nejen svůj čas, ale i poradit se o svých problémech a trápeních.

zs-ms-horni-marsov

ZŠ a MŠ Horní Maršov

Předání stolního fotbalu Leeds-bílá dětem ze ZŠ Horní Maršov. Děti si sběrem papíru našetřily na nevyhovující základní dětský fotbálek. Po dohodě se školou, která částku navýšila, jsme my přidali na druhou polovinu fotbálku a tento dětem předali. Tak ať slouží!