Podporujeme

Love Boa Vista z.s.

Rozhodli jsme se podpořit africké děti na ostrovním státě Kapverdy stolním fotbálkem Leeds bílá. Pro místní děti je fotbal sportem číslo jedna, hrají jej kluci i holky, muži i ženy.

“Když nás oslovila Petra Boruvka Lopes z organizace Love Boa Vista z.s., dlouho jsme neváhali. Sami se můžete z videa přesvědčit, že radost udělal náš fotbálek velikou! Časově se doručení fotbálku potkalo s rekonstrukcí náměstí, a tak jsme rádi, že k novému náměstí jsme mohli přidat i nový fotbálek! Děti prý pilně trénují každý den! - Michal Podolec, Fotbalky.eu”

ferrari-owners-club

Ferrari Owner‘s Club – dětem 2019

Společně s Ferrari Owner‘s Club, která věnovala pronájem naší velkoplošné autodráhy, jsme i my věnovali pronájem naší sady Racing simulátorů na charitativní akci k finanční podpoře dětem - obětem tragických dopravních nehod. Je fajn,že v předvánočním čase můžeme alespoň trochu rozveselit děti v jejich nelehké životní situaci a velké poděkování patří také Ferrari Owner‘s Club za jejich počin.

klub-harfica

Klub HARFICA – volnočasový klub

Předání stolního fotbalu Multihra 15v1-černá dětem z volnočasového klubu Harfica na Praze 9 - Střížkov. Volnočasový klub Harfica je bezpečný prostor pro všechny holky a kluky bez rozdílu barvy pleti, náboženského vyznání či přesvědčení od 8mi do 17ti let, kteří hledají místo kde se scházet, popovídat si nebo se něco nového naučit. A to se nám líbí, tak ať slouží!

cafe-na-pul-cesty

Café Na půl cesty

Předání stolního fotbalu Atlantis School pro Café Na půl cesty (rehabilitační kavárna pro nácvik pracovních a sociálních dovedností pro lidi s duševním onemocněním), po té co jim byl předešlý odcizen. Půlka z veřejné sbírky, půl od nás včetně dopravy a instalace. Tak ať slouží!

ladislav-krepela

Ladislav Křepela

Finanční podpora hráče stolního fotbalu Ladislava Křepely, který sbírá svá vítězství v soutěžích již od roku 2001. Svého prvního individuálního titulu mistra světa se dočkal v roce 2010 (Francie) v kategorii Pro Singles. Na svém kontě má více jak 15 titulů mistra ČR v kategorii jednotlivců, dvojic a týmů. Láďa jako jediný český hráč v historii dokázal vyhrát 3x v řadě titul v kategorii jednotlivců (Open Singles).

cesta-integrace

Cesta integrace, o.p.s.

Dodání míčků, sprejů na mazání a dalších drobností pro obecně prospěšnou společnost Cesta integrace, o.p.s. Zaměřující se od roku 2004 na přípravu a řízení projektů pro problémovou a neorganizovanou mládež. Jedná se o nízkoprahové centrum s názvem Klub Cesta, ve kterém klienti mají možnost trávit nejen svůj čas, ale i poradit se o svých problémech a trápeních.

zs-ms-horni-marsov

ZŠ a MŠ Horní Maršov

Předání stolního fotbalu Leeds-bílá dětem ze ZŠ Horní Maršov. Děti si sběrem papíru našetřily na nevyhovující základní dětský fotbálek. Po dohodě se školou, která částku navýšila, jsme my přidali na druhou polovinu fotbálku a tento dětem předali. Tak ať slouží!