Podporujeme

cafe-na-pul-cesty

Café Na půl cesty

Předání stolního fotbalu Atlantis School pro Café Na půl cesty (rehabilitační kavárna pro nácvik pracovních a sociálních dovedností pro lidi s duševním onemocněním), po té co jim byl předešlý odcizen. Půlka z veřejné sbírky, půl od nás včetně dopravy a instalace. Tak ať slouží!

ladislav-krepela

Ladislav Křepela

Finanční podpora hráče stolního fotbalu Ladislava Křepely, který sbírá svá vítězství v soutěžích již od roku 2001. Svého prvního individuálního titulu mistra světa se dočkal v roce 2010 (Francie) v kategorii Pro Singles. Na svém kontě má více jak 15 titulů mistra ČR v kategorii jednotlivců, dvojic a týmů. Láďa jako jediný český hráč v historii dokázal vyhrát 3x v řadě titul v kategorii jednotlivců (Open Singles).

cesta-integrace

Cesta integrace, o.p.s.

Dodání míčků, sprejů na mazání a dalších drobností pro obecně prospěšnou společnost Cesta integrace, o.p.s. Zaměřující se od roku 2004 na přípravu a řízení projektů pro problémovou a neorganizovanou mládež. Jedná se o nízkoprahové centrum s názvem Klub Cesta, ve kterém klienti mají možnost trávit nejen svůj čas, ale i poradit se o svých problémech a trápeních.

zs-ms-horni-marsov

ZŠ a MŠ Horní Maršov

Předání stolního fotbalu Leeds-bílá dětem ze ZŠ Horní Maršov. Děti si sběrem papíru našetřily na nevyhovující základní dětský fotbálek. Po dohodě se školou, která částku navýšila, jsme my přidali na druhou polovinu fotbálku a tento dětem předali. Tak ať slouží!