Doprava a platba

Při přebírání zásilky doporučujeme dobře zkontrolovat, zda obal není porušen nebo jinak poškozen. Pokud zjistíte poškození, zásilku nepřebírejte a sepište s dopravcem protokol o závadě do přepravního listu. V případě, že zjistíte u rozbaleného zboží mechanické poškození, obratem nás kontaktujte.

Česká pošta

Zásilka vám bude doručena na kteroukoli pobočku České pošty, kde bude připravena k vyzvednutí následující pracovní den. O možnostech vyzvednutí budete informováni e-mailem nebo SMS.
110 Kč
 
Česká pošta garantuje doručení Balíku do ruky následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku na vámi zvolenou adresu budete informování e-mailem nebo SMS.
129 Kč
 
Nejrychlejší způsob odbavení na vybraných pobočkách České pošty, zásilku si vyzvednete u speciálně označené přepážky na základě kódu obdrženém v SMS nebo e-mailovém avízu.
od 60 Kč
 
Obvykle do 48 hodin od podání doručuje Česká pošta zásilky typu Cenný balík. Zásilka je před odesláním pojištěna proti ztrátě a poškození na odpovídající hodnotu.
135 Kč
 

Spediční firmy

Přepravní společností DPD zasíláme balíky do 50 kg, kurýrní služba vám doručí zásilku do 24 hodin od podání. O termínu a časovém rozpětí doručování odbržíte SMS a e-mail.
130 Kč
 
Kurýrní služba Geis Parcel vám doručí zásilku do 24 hodin od podání, standardně přes tohoto přepravce zasíláme balíky do 50 kg. O termínu doručování budete dopředu informováni SMS zprávou.
110 Kč
 
Objemnější zásilky s hmotností nad 50 kg doručujeme výhradně přepravní službou TopTrans, v den předání balíku přepravci obdržíte instrukce pro sledování zásilky e-mailem nebo SMS.
Objem zásilky 30-50 kg 399 Kč
Objem zásilky 50-75 kg 799 Kč
Objem zásilky 75-100 kg 899 Kč
Objem zásilky 100-150 kg 999 Kč
Objem zásilky 150-999 kg 1499 Kč
 
 

Individuální doprava

Možnosti platby

Dobírka přepravci
(Česká pošta / Spediční firmy)
40 Kč
Úhrada zálohové faktury
(platba bankovním převodem)
0 Kč
Platební systém GoPay
(platební karta)
0 Kč