Sisalový terč WINMAU Blade 6 Triple Core

Kód: 3032
2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky nejvyspělejší sisalový šipkový terč, který je v současnosti k dispozici - výsledek 30 let zkušeností a vývojové práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky nejvyspělejší sisalový šipkový terč, který je v současnosti k dispozici - výsledek 30 let zkušeností a vývojové práce.

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je špičkový terč určený pro hráče šipky, kteří hledají odolný a přesný terč s dlouhou životností. Tento terč je vyroben z vysoké kvality sisalových vláken, které jsou pečlivě zpracovány a stlačeny do tří vrstev. Díky této konstrukci je terč velmi odolný vůči průrazu šipek a zároveň umožňuje snadné vyjmutí šipek.

Revoluční technologie Triple Core je vrcholem celé řady Blade 6.

Triple Core Carbon představuje zcela nový, patentovaný systém s bezešvou hrací plochou a třetí, vysoce hustou vrstvou sisalu vyztuženou uhlíkovými vlákny. Použití této zcela nové technologie zajišťuje optimální hustotu vláken, bezkonkurenční držení šipek a tím i mimořádně vysoké skóre.

Úžasný nový design je doplněn prvním laserem vyřezávaným antireflexním kroužkem s čísly na světě, který zajišťuje dokonalý zážitek ze hry.

Převratné použití drátků na terči Blade 6 je vybaveno nejnovějším drátkem Density Control™, který zajišťuje optimální hustotu vláken a lepší držení šipek v zónách Double, Triple a Bullseye.

Ultratenký drát pod úhlem 60° směřuje šipky do zásahové zóny a výrazně snižuje počet odrazů.

Bullseye a outerbull mají o 25 % tenčí drát ve srovnání s Blade 5. Výsledkem je ještě větší skórovací plocha v oblasti bullseye a snadnější dosažení vyšších skóre.

Dalším prodejním argumentem je kvalita použitého sisalu. Společnost Winmau používá pro své šipky nejkvalitnější africký sisal z Keni. Vysoká kvalita sisalových vláken i otočný číselný kroužek (pravidelným otáčením desky se lépe rozkládá opotřebení zásahů) zaručují mimořádně dlouhou životnost desky.

Montáž je navíc velmi snadná, takže můžete začít hrát během několika minut. Deska Blade 6 Triple Core je navíc vybavena snadno nastavitelným montážním systémem Rota-Lock. Tři nivelační kolečka a vodováha Spirit Master, která je součástí dodávky, umožňují dokonalé nastavení desky i na nerovných stěnách!

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je schválen pro profesionální turnaje a byla vyrobena podle oficiálních specifikací Světové šipkové federace.

Výrobky Winmau jsou zdaleka nejoblíbenější a nejprodávanější turnajové šipky na celém světě. To se odráží i v tisících pozitivních recenzí a výsledků testů na různých platformách.

Přesvědčte se sami

Tradičně se používají pro steelové šipky (s kovovým hrotem), ale jsou ideální i pro softové šipky (s plastovým hrotem).

Technické údaje
Tloušťka terče: cca 4 cm
Průměr turnaje: 45 cm
Hmotnost: cca 5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sisalové terče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Tloušťka terče: 38mm
Průměr terče: 450 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.