Winmau Sisalový terč Blade 5

Kód: 3008
1 321 Kč 1 092 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Velice kvalitní terč firmy Winmau, který se vyznačuje vysokou odolností a patří mezi nejkvalitnější sisalové terče na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sisalový terč Blade je profesionálním sisalovým terčem s žiletkovým drátem. Terč se vyznačuje vysokou odolností a patří mezi nejkvalitnější sisalové terče na trhu.

Na terčích Blade se hrají Světové šampionáty Winmau World Master a také soutěže MS BDO.

Winmau Sisalový terč Blade 5

Rovnoměrná hustota vnějšího jádra a hrací plocha s vysokou viditelností zvyšují potenciální skóre a poskytují dokonalý vzhled terče.

Winmau Sisalový terč Blade 5

Plocha pro dopad šipky se zvýšila o 14% díky zúžení drátů. Dráty jsou uzpůsobeny tak, aby šipka lépe klouzala do pole, mají úhel 60°.

Winmau Sisalový terč Blade 5

Dráty dynamického sektoru jsou o 20% tenčí a radiální dráty jsou o 10% tenčí pro větší potenciál úspěchu. Úhel čepele byl snížen z 90 stupňů včetně na 60 stupňů a konečná pevnost v tahu drátu dynamického sektoru byla zvýšena o 20%, aby se zajistilo, že šipkové hroty kloužou kolem drátu a do sektorového pole.

S technologií difúze uhlíku pro velmi tvrdý povrch a zlepšený výkon a odolnost.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core obsahuje trojitý zámek Rota-Lock systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď. Aretační šroubky pro pevnější zafixování terče na stěnu.

Winmau Sisalový terč Blade 5

Vyrobeno z nejkvalitnějších sisálových vláken rostliny sisalana z Keni.

Součástí balení je terč, ocelový závěs a aretační šrouby.

Terč je určen na steelové šipky s kovovým hrotem - šipky nejsou součástí balení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipkové terče a šipkové zboží
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Průměr terče: 450 mm
Hloubka: 38 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.