Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass

Kód: 2237.20
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (21 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Jedinečné měděné šipky od firmy Winmau s logem MVG, mistra světa Michaela van Gerwena.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné měděné šipky od firmy Winmau s logem MVG, mistra světa Michaela van Gerwena.

Jedinečné měděné šipky černé barvy, které podávají mimořádný výkon. Winmau zabezpečuje systémy kvality, při kterém používá výhradně nejlepší suroviny.

Průměr těla : 8 mm

Délka těla : 53,6 mm

Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass

Váha šipky (barrel, násadka, letka): 20 g

Váha barrelu: 18 g

Měď: 100%

Kategorie: začátečník

Násadky: MVG Design Nylon with ring, medium 7100.207

Letky: MvG Mega Standard

Hroty: kvalitní, černé, plastové, závit 2BA

Set obsahuje 3 ks šipek.

Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass

Doplňkové parametry

Kategorie: Šipkové terče a šipkové zboží
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Průměr těla: 8 mm
Délka těla: 53,6 mm
Váha šipky (barrel, násadka, letka): 20 gr
Váha barrelu: 18 gr
Set obsahuje: 3 ks šipek
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MC Avatar autora | 14.1.2022
Úžasný šipky. Co chci trefím????
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 14.1.2022
Dobrý den, p.Chouň. Děkujeme za pěknou a pochvalnou recenzi na objednávku a výrobek: Šipky Winmau steel MvG Ambition 20g - soft brass a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny odvedl dobře svou práci. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu
5
PK Avatar autora | 7.1.2022
Velmi spokojen
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 8.1.2022
Dobrý den, pane Kotesa. Děkujeme za pěknou recenzi Vašeho nákupu výrobku Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu
5
Avatar autora | 14.11.2021
Výborný
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 14.11.2021
Dobrý den, pane Šrytr. Děkujeme za pěknou a podrobnou recenzi na výrobek Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že přepravce Česká pošta a zvolená služba Česká Pošta - Balík Do balíkovny odvedl dobře svou práci. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu
5
TV Avatar autora | 12.10.2021
Vynikající
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 12.10.2021
Dobrý den, Tomáši. Velice děkujeme za Vaši recenzi na produkt Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste tolik spokojen, máme stejně velkou radost!! Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.