Winmau Darts Hub - koženkový box na šipky a příslušenství

Kód: 8661
890 Kč 736 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Kvalitní  koženkový box na šipky a příslušenství s krásně černým lemovaným povrchem od předního Anglického výrobce Winmau.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní  koženkový box na šipky a příslušenství s krásně černým lemovaným povrchem od předního Anglického výrobce Winmau.

Wimnau Darts Hub pomáhá udržovat Vaše šipky a šipkové příslušenství srovnané a přehledně uspořádané a zabraňuje jeho poškození.

Obsah balení:

  • kožený organizér
  • brousek na steelové hroty
  • 3 ks plastová dóza
  • zavírací kartička

Rozměr: 27 cm x 20 cm x 7 cm

Vyobrazené šipky a šipkové příslušenství nejsou součásti dodávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.75 kg
Rozměry boxu: 27 cm x 20 cm x 7 cm
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.