STORM F0 Baby Outdoor

Kód: S-3450
Video prezentace Záruka náhradních dílů
Značka: Storm
7 259 Kč 5 999 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní stolní fotbal z termoplastické syntetické pryskyřice s kompozity ze skleněných vláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní stolní fotbal z termoplastické syntetické pryskyřice s kompozity ze skleněných vláken. Hřiště fotbálku je vyrobeno z voděodolného melaminu. To znamená, že tento stolní fotbal lze použít venku i uvnitř.

Hra na modelu stolního fotbalu pro dva hráče je skvělá zábava. Je to boj muže proti muži !

Teleskopické tyče zabraňující poranění malých hráčů v obličejové části o průměru 16 mm.

Všechny kovové části a šrouby jsou vyrobeny z nerezové oceli a odolné proti povětrnostním vlivům.

Stabilní nohy fotbálku jsou spojeny s další příčnou vzpěrou a tyto lze v několika jednoduchých krocích nastavit z výšky stolu 86 až na  78 centimetrů. Tento rodinný stolní fotbal je proto vhodný pro dospělé i děti.

Všechny hrany krytu jsou zaoblené a Storm F0 Baby Outdoor je pro větší bezpečnost vybaven bezpečnostními teleskopickými tyčemi. Všechny komponenty odpovídají evropským bezpečnostním normám.

Díky kompaktní konstrukci a hmotnosti pouhých 16 kilogramů může praktický fotbálek snadno přepravovat jedna osoba. Skvělý moderní veselý design v černé a bílé barvě s barevnými doplňky.

Ideální pro rodinu doma i na zahradě či terase.

Pro školy, domovy mládeže, mateřské školy, terapeutická centra, stejně jako pro kancelář a společenskou místnost nebo pro cestování na dovolenou.

Rozměry a hmotnosti

  • Vnější rozměr bez tyčí: 60 x 42 cm
  • výška 78 cm, volitelně až 86 cm
  • Hmotnost: 16 kg

Součástí balení 10ks míček bílý

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Vnější rozměry: 59 X 42 X v.78 cm
Rozměr balení: 64 X 43 X v.14 cm
Teleskopické tyče: Průměr 16 mm
Součást balení: 10ks míček bílý

Montážní návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDITALIA RICAMBI s.r.l. je jedním z největších evropských výrobců a distributorů kulečníkových doplňků, tág, kulečníků, šipek, dotykových obrazovek, stolního tenisu, stolního fotbalu a mnoha dalších.

Rodina Longoni (longonigroup.com) zahájila výrobu kulečníkových stolů a tág v Mariano Comense v roce 1945, čímž se značka „Longoni“ dostala na vrchol světa v tomto sektoru. Značka, která i dnes vyniká.

Vysoká úroveň odborných znalostí v této oblasti, kde působili již 31 let, vedla Francesca Luzzi společně se svým manželem Renzem Longonim k založení společnosti Norditalia Ricambi s.r.l. v roce 1976 vždy se sídlem v Mariano Comense.
Za téměř půlstoletí historie se společnost významně rozšířila a rozvinula i díky generačnímu začlenění synů Pierluigiho a Luiselly, kteří řídí společnost se stejně skvělými výsledky jako v minulosti.

Přímá spolupráce se svými zákazníky: to je filozofie společnosti, která se neustále rozšiřuje na řadu trhů. Činnost společnosti je diktována a sledována prostřednictvím sítě distributorů v Itálii, Severní a Jižní Americe, Rusku, Evropě, Africe a Japonsku. Společnost Norditalia Ricambi je také přítomna se svými vlastními kancelářemi a sklady v České republice.

Tajemstvím tohoto úspěchu je jistě přítomnost vysoce kvalifikovaných lidí v jejich odborných znalostech, specializovaných kancelářích pro různé mezinárodní trhy, absolutní sklon ke kvalitě, rychlý, kompetentní a srdečný servis, stejně jako důležitý smysl pro spolupráci vůči našim zákazníkům.

SLUŽBY
Společnost Norditalia Ricambi s.r.l., s více než 45 lety působení v tomto odvětví, je schopna poskytovat pomoc a služby na mnoha produktech, které prodává a podobně.