Piatnik Karty mariášové Jednohlavé

Kód: 1887
35 Kč 29 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Kvalitní jednohlavé hrací karty s jedním obrázkem na rubu pro tradiční hru mariáš a další karetní hry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní jednohlavé hrací karty s jedním obrázkem na rubu pro tradiční hru mariáš a další karetní hry.

Firma Piatnik vyrábí nejkvalitnější hrací karty od roku 1824. Díky jejich vynikajícímu standardu jsou tyto hrací karty oblíbenými na trhu.

Vhodné na volený i licitovaný mariáš a další tradiční karetní hry.

Piatnikova kolekce standardních hracích karet si získala světovou proslulost a velkou oblibu, s mnoha hráči, kteří preferují používání právě těchto karet; jejich trvalá vysoká kvalita, známé obrázky a pečlivě vybrané vzory na rubu jsou nedílnou součástí mnoha hracích stolů již desítky let.

Krabička obsahuje 32 hracích listů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.002 kg
Vhodné: od 5 let
Země původu: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SUPER HRY OD roku 1824

Piatnik - Kdo jsme!

Jsme Vídeňský vydavatelství her a vyrábíme deskové hry, hrací karty a hádanky. Baví nás hraní her, ale konkrétněji si užíváme hraní her společně, navzájem a na osobní úrovni. To je naše síla.

Piatnik vybavení na poker

Ne že by se s počítačovými hrami, herními konzolami nebo herními aplikacemi nic nestalo, to vůbec ne. Ale v souladu s naším vídeňským dědictvím si navzájem užíváme společnost a rádi si povídáme. Takže když hrajeme hry, rádi spolu komunikujeme: karetní hry, deskové hry, společenské hry a hlavolamy, hry pro děti, hry pro dospělé nebo hry pro celou rodinu. To je naše vášeň.

Naše hrací karty a deskové hry vyrábíme ve Vídni přímo ve středu Evropy a většinu našich prvotřídních surovin získáváme od místních dodavatelů. Naše certifikace FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že používáme pouze výrobky ze dřeva ze sociálně a ekologicky udržitelného lesnictví.

V roce 1824 založil společnost Ferdinand Piatnik a dodnes je firma úspěšně řízena rodinnými potomky zakladatele.

Dnes je Piatnik největším rakouským vydavatelem her provozujícím přidružené společnosti v Německu, České republice, Maďarsku a USA. Jsme předním evropským dodavatelem deskových her a naše produkty jsou k dispozici v 72 zemích.