Násadky Winmau Prism Force Black Medium

Kód: 7020-201
39 Kč 32 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Jedinečnou novinkou společnosti Winmau jsou násadky Prism Force včetně chrániče s ocelovým kroužkem a "Gripzónou" za barelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečnou novinkou společnosti Winmau jsou násadky Prism Force včetně chrániče s ocelovým kroužkem a "Gripzónou" za barelem.

Násadky jsou vyrobeny z vysoce vyvinutého průhledného polymeru s integrovanou ultimátní "grip" zónou za barelem.

Ideální pro hráče, kteří rádi drží násadku trochu více vzadu. Nejenže je výkon působivý, ale tato patentovaná technologie zaručuje 100% kontrolu a vynikající letové vlastnosti.

  • Závit 2BA
  • Délka Medium - 45 mm
  • Cena je za sadu 3 ks násadek

Doplňkové parametry

Kategorie: Násadky na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Tip závitu: 2BA
Délka násadky bez závitu: 45mm
Obsah sady: 3 ks násadek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.