Garlando Master-Cup - SHORTY

Kód: 5260.05
Záruka náhradních dílů
Značka: Garlando
17 689 Kč 14 619 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Jediný stolní fotbal v kvalitě Garlando - vyrobený v Evropě se sníženou výšku stolu o 73 cm (namísto 88 cm) a teleskopickými tyčemi, zejména pro malé děti na hraní v mateřských školách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva: Modrá

O zařazení tohoto modelu do naší nabídky jsme dlouho usilovali. Stolní fotbal v kvalitě Garlando vyrobený zde v EU s kvalitou použitých materiálů standardních fotbálků, ale se sníženou výškou na 73 cm (namísto 88 cm) pro malé děti ( ideální výška stolu pro děti ve věku 5–12 let ) a teleskopickými tyčemi pro jejich bezpečí.

Stolní fotbal Garlando Master-Cup - SHORTY je výrobkem tradiční italské firmy Garlando, která je na trhu se stolními fotbaly od roku 1954.

Teleskopicé tyče zabraňují zranění malého protihráče na protilehlé straně stolního fotbalu. Tyče na druhé straně fotbálku nevyjíždějí ze stolního fotbalu.

Díky použití teleskopických tyčí, které během hry nevyčnívají na opačnou stranu je tato verze vhodná zejména pro děti, a proto je ideální pro hru v mateřských nebo základních školách.

Snížená výška stolního fotbalu z 88 cm na 73 cm (ideální výška stolu pro děti ve věku 5–12 let).

Obzvláště pozoruhodná je robustní konstrukce s čtvercovými nohami  9 x 9 cm z MDF o tloušťce 15 mm, které jsou velmi robustně přišroubovány ke konstrukci fotbálku.

Korpus stolního fotbálku se skládá z 20 mm silných desek vyrobených z MDF, která je pěkně zaoblena ve všech rozích a vnějších hranách a ošetřena ochranným laminem v modré barvě.

Podavač míčků z každé strany brankáře, umožňuje praktické a rychlé vrácení míčku na stolní fotbal zpět do hry.

Fotbálek je osazen průchodkami s kuličkovým ložiskem. Toto řešení zrychluje samotnou hru, čímž je zábavnější a zápěstí hráčů jsou ušetřena vyšší námaze a neunavují se ani po několika hodinách hraní.

Standardní rukojeti RETA Italy vyrobené z protiskluzového PVC mají pevné uchycení. Extrémně odolní hráči jsou nalisovány na vysoce lesklé chromované, 16 mm silné teleskopické tyče a mají dlouhou životnost.

Stolní fotbálek je dodáván s 10 míčky, pravidly hry, jednoduchými montážními pokyny, otevřenými a imbusovými klíči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 65 kg
Barva: Modrá
Vnější rozměry: 138 x 74 cm
Výška: 73 cm
Velikost hřiště: 120 x 70 cm
Hmotnost netto: 60 kg
Hmotnost brutto: 65 kg
Rozměry balení: 150 x 80 x 34 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stolní fotbaly Garlando

Garlando – již od roku 1954 vyrábí a uvádí na trh vybavení pro sport a volný čas, vyznačující se kvalitou a designem Made in Italy, kterým společnost získala mnoho patentů a bezpečnostních certifikací.