Table Soccer App - apka komunity stolního fotbalu

Aplikace Table Soccer App je bezplatná aplikace dostupná pro chytré telefony se systémy iOS a Android.

Cílem této aplikace je sjednotit všechna celosvětová místa kde se hraje stolní fotbal pod jednou střechou a navíc dát prostor všem identitám stolního fotbalu (obchodům, organizátorům akcí, výrobcům stolů, promotérům), aby existovaly vedle míst s fotbalovými stoly a propagovaly své služby. Dělají to tak, že umožňují komukoli přidávat do aplikace vlastní místa nebo profily a spravovat je.

Hlavní funkce aplikace se točí kolem vyhledávání míst a akcí, kde se dá hrát stolní fotbal na konkrétních místech z celého světa, míst, která byla dříve přidána nebo vytvořena uživateli. Nová místa jsou neustále aktualizována, takže pokud své domovské město nenajdete hned, nehrozí, a je otázkou času, než se dostane na fotbálkovou mapu, nebo můžete být první, kdo místo v daném městě přidá. Všechna místa si také můžete prohlédnout na interaktivní mapě světa, kterou lze zvětšovat a posouvat pro lepší prohlídku libovolného regionu na světě.

Table Soccer App

Chcete-li zůstat v obraze, můžete sledovat preferovaná místa a profily a dostávat upozornění na turnaje a události, nastavit si upomínky na turnaje a události a vytvářet osobní sbírky s nalezenými profily. Při cestách do zahraničí Vám aplikace nabízí skvělou funkci pro uložení místa pro offline režim, která uloží základní informace do vašeho smartphonu, takže k nim budete mít přístup, i když nebudete mít přístup k internetu. Mějte na paměti, že interakce v režimu offline je mnohem omezenější než při běžné interakci, nečekejte navigační funkce, ale budete mít přístup k adrese míst a obecným informacím. Stejná funkce je k dispozici i pro události.

Nejdůležitějším aspektem aplikace je, že její obsah je vlastně řízen komunitou, což znamená, že lidé, kteří aplikaci používají, mají možnost přidávat nová místa a události a tyto profily pak spravovat a přizpůsobovat. Toho je dosaženo prostřednictvím funkce "ADD A PLACE" v aplikaci. Uživatelé mohou přispívat jak do místní, tak i do mezinárodní komunity hráčů stolního fotbalu. Následně pro zájemce o rozšiřování komunity nabízejí také možnost stát se Area Managerem, což uživateli umožňuje spravovat více profilů a mít přístup k pokročilým funkcím v panelu administrátora, což z něj dělá mocný nástroj pro každého, kdo jakýmkoli způsobem propaguje fotbálek zejména na místní úrovni.

To vše je zdarma a vyžaduje to jen trochu iniciativy uživatele. Česká republika je jedním ze zastoupených míst v aplikaci s více než 18-ti přidanými místy a organizátory akcí, kteří neustále pořádají turnaje. Pokud se tedy podíváte na mapu Čech, najdete zde spoustu aktivit a míst, ze kterých si můžete vybrat.

Aplikace Stolní fotbal si klade za cíl oslovit všechny typy a úrovně stolního fotbalu, což z ní nedělá aplikaci jen pro profesionální hráče. Jak se také snaží sdělit v propagačním videu, které má 2 části. V první části hraje herec, který připomíná nadšence do stolního fotbalu, který si po pracovní době chodí zahrát do místního fotbálku, který si našel v aplikaci, a druhá část naráží na profesionální hráčku, která dosáhne na turnaj, který si našla prostřednictvím aplikace. V blízké budoucnosti se tato aplikace rozroste nejen o další obsah a pokrytí více koutů světa, ale bude mít také více funkcí, jejichž cílem je vytvořit jednodušší zážitek, zlepšit místní komunikaci a rozvoj komunity.

Těšíme se na větší věci, které tento projekt přinese.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení