Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Kód: 3009
1 749 Kč –8 % 1 614 Kč 1 334 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Turnajový profesionální sisalový terč nejvyšší odolností a v nejkvalitnějším provedení na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sisalový terč Blade 5 Dual Core představuje vrchol v technologii sisalových terčů a jejich inovací. Exkluzivní dvou-jádrová technologie dosahuje nižší komprese na vnějším jádru, což zvyšuje úspěšnost vnikání hrotů a méně ztracených šipek a tím i vyšší skóre při hře.

Zatímco zvýšená komprese ve vnitřním jádru zvyšuje odpor pod povrchem, absorbuje přebytečnou kinetickou energii pro lepší trvanlivost. Dvě různě husté vrstvy sisalu snižují šanci, že se šipka odrazí a podstatně prodlouží životnost terče.

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Rozdíl mezi terči Blade a Blade Dual Core je na první pohled v hladké pohledové ploše, která neobsahuje charakteristické rýhy, neboli mapy. Konstrukčně terč obsahuje více vrstev, vnější která je měkčí a tím lépe zachytí šipku, která se zabodne do terče a nevypadne.

Rovnoměrná hustota vnějšího jádra a hrací plocha s vysokou viditelností zvyšují potenciální skóre a poskytují dokonalý vzhled terče.

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Plocha pro dopad šipky se zvýšila o 14% díky zúžení drátů. Dráty jsou uzpůsobeny tak, aby šipka lépe klouzala do pole, mají úhel 60°.

Dráty dynamického sektoru jsou o 20% tenčí a radiální dráty jsou o 10% tenčí pro větší potenciál úspěchu. Úhel čepele byl snížen z 90 stupňů včetně na 60 stupňů a konečná pevnost v tahu drátu dynamického sektoru byla zvýšena o 20%, aby se zajistilo, že šipkové hroty kloužou kolem drátu a do sektorového pole.

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

S technologií difúze uhlíku pro velmi tvrdý povrch a zlepšený výkon a odolnost.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core obsahuje trojitý zámek Rota-Lock systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď. Aretační šroubky pro pevnější zafixování terče na stěnu.

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Vyrobeno z nejkvalitnějších sisálových vláken rostliny sisalana z Keni.

Součástí balení je terč, ocelový závěs a aretační šrouby.

Terč je určen na steelové šipky s kovovým hrotem - šipky nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče na šipky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Průměr terče: 450 mm
Hloubka: 38 mm

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.