Stadium Stelvio

Kód: S-3604
Záruka náhradních dílů
Značka: Stadium
16 599 Kč 13 718 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
22.10.2024
Možnosti doručení

Skladný stolní fotbal po složení zabírá pouhých 50 cm prostoru s robustními kolečky pro snadný přesun. Vyrobeno v Evropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější přírůstek do rodiny stolních fotbalů Stadium. Stolní fotbal Stadium Stelvio je osazen nohami, které lze sklopit během několika vteřin díky snadnému systému otevírání a zavírání.

Ideální model pro ty, kteří bojují volným s prostorem. Tento stolní fotbálek je skladný na pouhých 50 cm prostoru a snadno se přemisťuje díky čtyřem robustním kolečkům umístěným na jedné ze stran čela fotbálku, která se po složení sami vysunou a umožňují pohyb bez námahy.

Vlastnosti:

  • Hrací plocha: 114 x 70 cm na 19 mm silné MDF desce potažené zeleným melaminem se sítotiskovým potiskem na hrací ploše. Pevně uchyceno standardizovanými mantinely RETA Italy
  • Korpus: bílá MDF olemovaná černým PVC profilem odolným proti nárazům. Tloušťka desky 25 mm.
  • Nohy: Vyrobeny z vysoce odolného termoplastického vlákna se skládacím uzavíracím systémem. Vybaveny kolečky na 4 opěrných bodech pro usnadnění pohybu. Nastavitelné nivelační nožičky pro dokonalé vyrovnání zakončené protiskluzovou pryží. Průměr nožičky Ø53 mm.
  • Průchodky tyčí: “Evo”
  • Tyče s hráči: z chromované oceli Ø16 mm s červenými / modrými hráči z nezničitelného plastového materiálu upevněné přímým lisováním.
  • Počet míčků v balení: 10 míčků.
  • Systém proti převrácení


Vyrobeno v Itálii.

  • Vnější rozměry: 126 x 75 x 87 v cm
  • Rozměry balení: 138 x 83 x 28 cm
  • Hmotnost stolního fotbalu: 53 kg

OVĚŘENO EN71-1: 2014 + A1: 2018 BEZPEČNOST HRAČEK - ČÁST 1: MECHANICKÉ A FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nekomerční stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg
Vnější rozměry: 126 x 75 x 87 v cm
Rozměry balení: 138 x 83 x 28 cm
Počet míčků v balení: 10 ks
Sada tyčí: Průměr 16 mm
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDITALIA RICAMBI s.r.l. je jedním z největších evropských výrobců a distributorů kulečníkových doplňků, tág, kulečníků, šipek, dotykových obrazovek, stolního tenisu, stolního fotbalu a mnoha dalších.

Rodina Longoni (longonigroup.com) zahájila výrobu kulečníkových stolů a tág v Mariano Comense v roce 1945, čímž se značka „Longoni“ dostala na vrchol světa v tomto sektoru. Značka, která i dnes vyniká.

Vysoká úroveň odborných znalostí v této oblasti, kde působili již 31 let, vedla Francesca Luzzi společně se svým manželem Renzem Longonim k založení společnosti Norditalia Ricambi s.r.l. v roce 1976 vždy se sídlem v Mariano Comense.
Za téměř půlstoletí historie se společnost významně rozšířila a rozvinula i díky generačnímu začlenění synů Pierluigiho a Luiselly, kteří řídí společnost se stejně skvělými výsledky jako v minulosti.

Přímá spolupráce se svými zákazníky: to je filozofie společnosti, která se neustále rozšiřuje na řadu trhů. Činnost společnosti je diktována a sledována prostřednictvím sítě distributorů v Itálii, Severní a Jižní Americe, Rusku, Evropě, Africe a Japonsku. Společnost Norditalia Ricambi je také přítomna se svými vlastními kancelářemi a sklady v České republice.

Tajemstvím tohoto úspěchu je jistě přítomnost vysoce kvalifikovaných lidí v jejich odborných znalostech, specializovaných kancelářích pro různé mezinárodní trhy, absolutní sklon ke kvalitě, rychlý, kompetentní a srdečný servis, stejně jako důležitý smysl pro spolupráci vůči našim zákazníkům.

SLUŽBY
Společnost Norditalia Ricambi s.r.l., s více než 45 lety působení v tomto odvětví, je schopna poskytovat pomoc a služby na mnoha produktech, které prodává a podobně.