TECKELL 90° Minuto

Kód: 2676
325 790 Kč 269 248 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Odvážný, sofistikovaný, dokonalý... Přesně takový je stolní fotbal Teckell 90° Minuto. Design tohoto stolního fotbalu byl navržen společností Adriano Design v Turíně speciálně pro společnost Teckell. Italskou firmu, která je mistrem v oblasti luxusních stolních fotbalových stolů. Fotbalový stůl Teckell 90° Minuto je mimořádným kouskem, který do všeho interiéru vnese nejenom nádech luxusu, ale i spoustu zábavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní ořechové dřevo Canaletto

Tento štíhlý a přitom neuvěřitelně stabilní kousek evokuje svět plachetnic. Stolní fotbal Teckell 90° Minuto vás už na první pohled zaujme svým jedinečným designem. Konstrukce tohoto italského skvostu je vyrobena z masivního ořechového dřeva Canaletto. Jedná se o vysoce ceněné dřevo, které se využívá v interiérech luxusních lodí. Ze stejného dřeva jsou vyrobeny také úchyty hracích tyčí, počítadla nebo jeden z týmů.

Teckell 90° Minuto
Teckell 90° Minuto

Ničím nerušený požitek ze hry

Hrací tyče jsou vybaveny speciálními samomaznými ložisky, která zajišťují jejich tichý, hladký a rychlý pohyb tam i zpět. Hluk při hře je navíc tlumen dvojitými dorazovými pružinami.

Teckell 90° Minuto

Umělecky vyřezávaní hráči

Figurky hráčů jsou vyrobeny z ořechu Canaletto a jasanového dřeva. Hráči jsou na hřišti rozmístěni v klasické formaci - 1 (brankář), 2 (obránci), 5 (záložníci) a 3 (útočníci).

Teckell 90° Minuto

Promyšlený do posledního detailu

Vaší pohled upoutají také branky fotbálku. Jejich rámy jsou vyrobeny z leštěné, vysoce kvalitní nerezové oceli a doplněné ručně vyráběnými bílými nebo černými sítěmi.

Luxusní křišťálové hrací pole

Elegantní dřevěná konstrukce pak podpírá téměř magické křišťálové pole. Hrací plocha tohoto modelu, stejně jako její obvodový plášť, je vyrobena z tepelně tvrzeného křišťálu o síle 15 mm. Vzhledem k vysoké tvrdosti tohoto materiálu je zajištěna opravdu rychlá a plynulá hra. Skleněný povrch stolu je navíc mimořádně odolný proti poškrábání a znečištění. Luxusní křišťálové hrací pole charakterizuje styl současného nábytku.

Teckell 90° Minuto
Teckell 90° Minuto

Křehkost a stabilita v jednom

Pod elegantními liniemi se ukrývá důmyslná technika a moderní technologie. Navzdory zdání je fotbalový stůl Teckell 90° Minuto neuvěřitelně stabilní. Vyvážení stolu je zajištěno nivelačními patkami zabudovanými v nohách. Jednotlivé části jsou spojeny rychlomontážními úchyty, které jsou mimořádně pevné a lze je snadno vyjmout a vyměnit. Tento detailně propracovaný a nadčasový herní stůl se stane hlavním středobodem každého interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Design stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 75 kg
Délka: 140 cm
Šířka bez tyčí: 116 cm
Šířka s tyčemi: 174 cm
Výška: 92 cm
Rozměr balení: 141 x 92 x 53 cm
Montáž u klienta: Součástí ceny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rolls Royce mezi luxusními stolními fotbálky. Italská firma Teckell je mistrem v oblasti luxusních stolních fotbalů. Jedinečný design těchto stolních fotbalů stírá hranice mezi herním stolem a uměleckým dílem. Exkluzivní použité materiály.