STORM Trolley

Kód: S-3507
Záruka náhradních dílů
Značka: Storm
26 999 Kč 22 313 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Fotbálek na ven nebo do interiéru s praktickými kolečky pro snadný transport.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně také skládací venkovní stolní fotbal!

Tento profesionální a odolný fotbálek vůči povětrnostním vlivům, který je určen pro venkovní použití, s prakticky sklopnou konstrukcí nohou stolu, může být použit kdekoliv !!

Fotbálek potřebuje pouze minimální úložnou plochu a proto jej lze uložit bez nároků na větší prostor.

Díky použití vysoce kvalitních a extrémně odolných materiálů (termoplastická syntetická pryskyřice) lze model TROLLEY používat venku prakticky po celý rok.

Zároveň při nepřízni počasí lze za pomoci koleček snadno přesunout do Vašeho obývacího pokoje.

Tělo stolu o tloušťce 16 mm, odolné proti povětrnostním vlivům, bylo konstruováno s inovativními termoplastická syntetická pryskyřice a výztuhami ze skleněných vláken, které zajišťují vynikající pevnost a odolnost stolního fotbalu.

Všechny spojovací prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli a sklo hrací plochy pod hráči je vyrobeno z odolného, ​​speciálně tvrzeného 5 mm silného bezpečnostního skla upevněného rohovými mantinely na hřišti.

Konstrukce nohou fotbálku je klasicky zkosená pro vyšší stabilitu při hře a výškově nastavitelná až o maximálně 6,0 cm (vyrovnání úrovně podlahy). Příčné vzpěry zvyšují stabilitu a dodávají stolnímu fotbalu potřebnou robustnost.
Tyto nohy stolu lze snadno sklopit a uzamknout na boku stolu v pár jednoduchých krocích.

Integrované přepravní kolečka usnadňují uložení zařízení a jeho přepravu na požadované místo.

Obzvláště odolné dvojitě pochromované 16mm průchozí tyče jsou vybaveny speciálními tlumicími pružinami směrem ke stěně korpusu fotbálku a optimálně běží v kluzných ložiscích odolných vůči povětrnostním vlivům. Červené a modré figurky jsou nalisovány na hrací tyče a jsou extrémně odolné.

Zapuštěné počítadlo gólů. Součástí balení 10ks míček bílý.

Rozměry v rozloženém stavu: D 140,5 x Š 76,5 x V 83 cm
Rozměry ve složeném stavu: D 140,5 x Š 76,5 x V 29 cm
Rozměry hřiště : 121 x 70 cm
Čistá hmotnost: 70 kg
Rozměry balení: D153 x Š84 x V29 cm

Pokyny pro péči a použití
Po použití vždy zakryjte krycí plachtou do každého počasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 70 kg
Rozměry v rozloženém stavu: D 140,5 x Š 76,5 x V 83 cm
Rozměry ve složeném stavu: D 140,5 x Š 76,5 x V 29 cm
Šíře nejdelší tyče: 128cm vč. rukojeti
Rozměry hřiště: 121 x 70 cm
Rozměry balení: D153 x Š84 x V29 cm
Součást balení: 10ks míček bílý
Použité tyče: Průchozí tyče skrz fotbálek
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.6.2024
Spokojen.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 27.6.2024
Dobrý den p. Žáček. Velice děkujeme za Vaši krásnou recenzi na naše služby a zakoupený venkovní stolní fotbal STORM Trolley. Vybral jste dobře !! Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu
5
M Avatar autora | 22.11.2022
Zatím nerozbaleno - Ježíšek, rychlé dodání.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 22.11.2022
Dobrý den. Velice děkujeme za Vaši krásnou recenzi na naše služby a pevně věřím, že zakoupený stolní fotbal STORM Trolley sklidí velký úspěch. Má na to !! Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu
5
JD Avatar autora | 17.11.2022
Zatím nerozbaleno- Ježíšek! Ale obchod a rady byly důvod koupě. Moc chválím super přistup znalců!
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 17.11.2022
Dobrý den Daniely. Velice děkujeme za Vaši krásnou recenzi na naše služby a pevně věřím, že zakoupený stolní fotbal STORM Trolley sklidí velký úspěch. Má na to !! Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDITALIA RICAMBI s.r.l. je jedním z největších evropských výrobců a distributorů kulečníkových doplňků, tág, kulečníků, šipek, dotykových obrazovek, stolního tenisu, stolního fotbalu a mnoha dalších.

Rodina Longoni (longonigroup.com) zahájila výrobu kulečníkových stolů a tág v Mariano Comense v roce 1945, čímž se značka „Longoni“ dostala na vrchol světa v tomto sektoru. Značka, která i dnes vyniká.

Vysoká úroveň odborných znalostí v této oblasti, kde působili již 31 let, vedla Francesca Luzzi společně se svým manželem Renzem Longonim k založení společnosti Norditalia Ricambi s.r.l. v roce 1976 vždy se sídlem v Mariano Comense.
Za téměř půlstoletí historie se společnost významně rozšířila a rozvinula i díky generačnímu začlenění synů Pierluigiho a Luiselly, kteří řídí společnost se stejně skvělými výsledky jako v minulosti.

Přímá spolupráce se svými zákazníky: to je filozofie společnosti, která se neustále rozšiřuje na řadu trhů. Činnost společnosti je diktována a sledována prostřednictvím sítě distributorů v Itálii, Severní a Jižní Americe, Rusku, Evropě, Africe a Japonsku. Společnost Norditalia Ricambi je také přítomna se svými vlastními kancelářemi a sklady v České republice.

Tajemstvím tohoto úspěchu je jistě přítomnost vysoce kvalifikovaných lidí v jejich odborných znalostech, specializovaných kancelářích pro různé mezinárodní trhy, absolutní sklon ke kvalitě, rychlý, kompetentní a srdečný servis, stejně jako důležitý smysl pro spolupráci vůči našim zákazníkům.

SLUŽBY
Společnost Norditalia Ricambi s.r.l., s více než 45 lety působení v tomto odvětví, je schopna poskytovat pomoc a služby na mnoha produktech, které prodává a podobně.