Stadium Family - bílý

Kód: S-3503
Video prezentace Záruka náhradních dílů
Značka: Stadium
17 079 Kč 14 115 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení

Stolní fotbálek navržený v Itálii rodinou firmou Longoni působící na trhu od roku 1945.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní fotbálek navržený v Itálii rodinou firmou Longoni působící na trhu od roku 1945. 

Stolní fotbal Stadium Family přináší do Vašeho domova profesionální funkce stolního fotbalu. Navržen a vyroben v Itálii reprezentuje klasický styl fotbálku se standardní herní kvalitou.

Tento dobře navržený a sestavený silný stůl poskytne hráčům všech úrovní roky vzrušení při hře.

Fotbálek je osazen 16 mm průchozími tyčemi. Rotují v průchodkách RETA Italy A90 označených jako „rychlé“, pro optimální ovládání a přesnou hru. Hřiště je pro dosažení absolutní rovnosti osazeno 5 mm tvrzeným sklem chránícím zelenou laminovou podložkou s označenými bílými čárami hřiště.

Každý vstřelený gól vydává míček dolů do "kapsy" pro vydávání míčků na každém konci stolu.

Počítadlo gólů na každé čelní desce fotbalového stolu. Akce se nikdy nesmí zastavit!

Korpus vyroben z MDF desek o tloušťce 25 mm je konstruována tak, aby zvládala hrubší zacházení.

Ocelové čtvercovité nohy 90x90 mm pro maximální pevnost a stabilitu. Protiskluzové botičky udržují fotbálek bezpečně na místě a hra je pevná bez pohybů stolu.

Pokud hledáte solidní a dobře vyrobený stůl, který Vaši rodinu bude těšit po mnoho let je Stadium Family tou nejlepší volbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 73 kg
Barva: Bílá
Vnější rozměry: 140 x 75 x v. 88 cm
Šíře nejdelší tyče: 128cm vč. rukojeti
Rozměr balení: 146 x 84 x v. 36 cm
Rozměr hracího pole: 114 x 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDITALIA RICAMBI s.r.l. je jedním z největších evropských výrobců a distributorů kulečníkových doplňků, tág, kulečníků, šipek, dotykových obrazovek, stolního tenisu, stolního fotbalu a mnoha dalších.

Rodina Longoni (longonigroup.com) zahájila výrobu kulečníkových stolů a tág v Mariano Comense v roce 1945, čímž se značka „Longoni“ dostala na vrchol světa v tomto sektoru. Značka, která i dnes vyniká.

Vysoká úroveň odborných znalostí v této oblasti, kde působili již 31 let, vedla Francesca Luzzi společně se svým manželem Renzem Longonim k založení společnosti Norditalia Ricambi s.r.l. v roce 1976 vždy se sídlem v Mariano Comense.
Za téměř půlstoletí historie se společnost významně rozšířila a rozvinula i díky generačnímu začlenění synů Pierluigiho a Luiselly, kteří řídí společnost se stejně skvělými výsledky jako v minulosti.

Přímá spolupráce se svými zákazníky: to je filozofie společnosti, která se neustále rozšiřuje na řadu trhů. Činnost společnosti je diktována a sledována prostřednictvím sítě distributorů v Itálii, Severní a Jižní Americe, Rusku, Evropě, Africe a Japonsku. Společnost Norditalia Ricambi je také přítomna se svými vlastními kancelářemi a sklady v České republice.

Tajemstvím tohoto úspěchu je jistě přítomnost vysoce kvalifikovaných lidí v jejich odborných znalostech, specializovaných kancelářích pro různé mezinárodní trhy, absolutní sklon ke kvalitě, rychlý, kompetentní a srdečný servis, stejně jako důležitý smysl pro spolupráci vůči našim zákazníkům.

SLUŽBY
Společnost Norditalia Ricambi s.r.l., s více než 45 lety působení v tomto odvětví, je schopna poskytovat pomoc a služby na mnoha produktech, které prodává a podobně.