Sisalový terč WINMAU Blade 6

Kód: 3033
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šipkového zboží s ohromujícím designem a ještě jemnějším drátem 6-té generace terče Blade !!

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šipkového zboží s ohromujícím designem a ještě jemnějším drátem 6-té generace terče Blade !!

Winmau - přední světový výrobce prémiových profesionálních terčů. Nejnovější terče řady Blade nabízejí úžasný design a nejnovější technologii šesté generace.

Převratné řešení terče Blade 6 je osazeno nejnovějším drátem Density Control™, který zajišťuje optimální hustotu vláken a lepší držení šipek v zónách Double, Triple a Bullseye.

Ultratenký drát pod úhlem 60° směřuje šipky do zásahové oblasti a výrazně snižuje počet odrazů.

Plně tvrzený bullseye a 25, oba s drátem "Density Control™", jsou nyní o 25% tenčí ve srovnání s Blade 5. Výsledkem je ještě větší bodovací plocha v terči a snadnější dosažení vyššího skóre.

Další výhodou je kvalita použitého sisalu. Společnost Winmau používá na výrobu svých terčů nejkvalitnější africký sisal. Vysoká kvalita těchto sisalových vláken a otočný číselný kroužek (pravidelným otáčením desky se lépe rozkládá opotřebení při zásahu) zaručují mimořádně dlouhou životnost desky terče.

Montáž je také velmi snadná, takže si můžete začít hrát během několika minut. Blade 6 je také vybaven snadno nastavitelným montážním systémem Rota-Lock. Tři vyrovnávací kolečka umožňují dokonalé nastavení desky i na nerovných stěnách!

Blade 6 je schválen pro profesionální turnaje a byl vyroben podle oficiálních specifikací Světové šipkové federace.

Terče Winmau jsou zdaleka nejoblíbenější a nejprodávanější turnajové terče na světě. O tom svědčí i tisíce pozitivních recenzí a výsledků testů na různých platformách.

Přesvědčte se sami !!

Tradičně se používá pro ocelové šipky (s kovovým hrotem), ale je ideální i pro měkké šipky (s plastovým hrotem).

Technické údaje

  • drát s úhlem ostří 60° - odklání šipky do segmentů a snižuje odrazy
  • tvrzený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného zpracování pro maximální odolnost a odrazové vlastnosti. Zkonstruováno s technologií Density Control™
  • Tloušťka terče: přibližně 4 cm
  • Průměr terče: 45 cm
  • Hmotnost: přibližně 5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sisalové terče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Průměr terče: 45 cm
Hloubka terče: 4 cm
Použitý materiál: Štětiny rostliny agave sisalana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.