Sisalový terč WINMAU Blade 6 Dual Core

Kód: 3031
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Řada sisalových terčů Blade 6 Dual Core využívá patentovanou technologii, kdy dvě různě slisované sisalové vrstvy zajišťují bezproblémovou, dobře viditelnou hrací plochu a optimální hustotu vláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada sisalových terčů Blade 6 Dual Core využívá patentovanou technologii, kdy dvě různě slisované sisalové vrstvy zajišťují bezproblémovou, dobře viditelnou hrací plochu a optimální hustotu vláken.

Vnitřní jádro je obzvlášť hustě slisované. Tím se zvyšuje odpor pod povrchem, který pohlcuje přebytečnou kinetickou energii a zlepšuje odolnost šipek. Vnější sisalová vrstva je méně hustě lisovaná. To zajišťuje menší povrchový odpor, a tedy snadnější pronikání šipek s nízkou mírou odrazu.

Průkopnická konstrukce sítě Blade je vybavena nejnovějším drátem Density Control™ pro optimální hustotu vláken a lepší zadržení šipky v zónách double, treble a bullseye pro maximální skórovací výkon.

Ultratenký drátek se sklonem 60° odklání šipky do bodovací oblasti a zajišťuje tak naprosto minimální odrazy. Plně tvrzený bullseye a vnější bull s drátem Density Control™ jsou nyní o 25 % tenčí.

Sisalový terč Blade 6 Dual Core je vybaven snadno nastavitelným montážním systémem Rota-Lock a hodí se na jakoukoli stěnu, takže můžete začít hrát během několika minut.

Vyrobeno z nejkvalitnějšího východoafrického, Keňského sisalu pro nejnáročnější hráče a prostředí. Blade 6 Dual Core je schválen pro profesionální turnaje a vyroben podle oficiálních specifikací Světové šipkové federace.

Technické údaje:

  • průměr terče 45cm
  • šíře terče 3,8cm
  • váha 5kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sisalové terče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Průměr terče: 450 mm
Tloušťka terče: 38 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Winmau

Anglický výrobce Winmau je největším výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek po celém světě.

Po více než 70 let je Winmau posedlá dokonalostí v oblasti šipek díky bezkonkurenční inovaci.

Winmau je hrdý na to, že slouží milionům hráčů a četným globálním federacím k dalšímu rozvoji sportu. Všechny terče splňují specifikace Světové šipkové federace.

Winmau je skutečně globální společnost a vyvážíme do více než 70 zemí po celém světě. Winmau byla založena již více než 70 let a jsme jednou z nejaktivnějších společností v oblasti šipek v oblasti inovací produktů a marketingu.

Firma Winmau je největším světovým výrobcem prémiových štětinových terčů a wolframových šipek vojenské třídy. Ručně vyráběná kvalita, výrazný design, vynikající výkon a to vše z naší vlastní továrny na výrobu.

Winmau je značka výběru předních šípkových organizací po celém světě, včetně Velké Británie, Jihoafrické republiky, Belgie, Austrálie, Švýcarska, Norska, Itálie, Turecka a Filipín. Winmau intenzivně investuje do propagace hry od kořenů trávy po profesionální úroveň.

Sponzorujeme mistry světa Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell a Trina Gulliver a také hvězdy PDC, jako je Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho mezinárodních hráčů.