Rosengart Competition + speciální dárky v hodnotě 370 Kč

Kód: 1223
49 368 Kč 40 800 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Legendární stolní fotbal Rosengart Competition je uznán jako ITSF Recognized table

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární český stolní fotbal Rosengart competition je v mezinárodní foosballové organizaci ITSF (International table soccer federation) uznán jako ITSF Recognized table a je opatřen oficiální registrační značkou Recognized stolů.

Díky úzkému vztahu výrobce s hráči, dlouholeté podpoře tohoto sportu ve spolupráci s Českou foosballovou asociací (ČFO) a dlouholetým členstvím v Mezinárodní  fotbalové federaci (ITSF), dává hraní a trénování na tomto stolním fotbalu úplně jiný rozměr.

Stolní fotbaly Rosengart jsou charakteristické a známé svou kvalitou, tradicí, podporou hráčů a sportu, a v neposlední řadě bohatou a rozrůstající se komunitou hráčů a fanoušků stolního fotbalu po celém světě. Je to jediný stůl, na kterém jsou již více než 10 let pořádané turnaje a ligy po celé České republice a Slovensku.

Rosengart je oficiálním stolem ČFO.

Od roku 2006 je zároveň i uznávaným stolním fotbalem ITSF.

Každý hráč, co něco v tomto sportu u nás doma znamená, pravidelně hraje a trénuje právě na tomto stole !

!! Stolní fotbal se zabudovaným osvětlením !!

KVALITA
Stolní fotbaly Rosengart jsou vyrobeny, aby odolaly i tvrdšímu zacházení a jejich hodnota byla trvalá.
Na jejich výrobu se používají kvalitní materiály, aby takovému zacházení odolaly a stoly byly vždy plně připraveny na hru. S přihlédnutím k malosériovou výrobu se to však odráží i na ceně.

TYČE
Hlavní výhodou stolních fotbalů Rosengart jsou neohýbající se tyče. Určitě stojí za zmínku i pevná a trvanlivá konstrukce a panáci.

HRÁČI
Na designu hráčů a na jejich návrhu se podíleli ti nejzkušenější hráči, aby jim panáci co nejvíce vyhovovaly při hře. Panáci proto poskytují ideální kontrolu míče, která drží kde má a při střele je využito maximum energie na střelu správným směrem. Nestává se proto, že by útočníci stříleli břevno, nebo obránci rady ostatních tyčí, jak je to u jiných stolech.

MÍČE
Použity vlastní bílé turnajové míče Rosengart, které jsou označeny logem "R". Tyto míče používají na svých stolech i výrobci stolních fotbalů v Německu. Míče mají ideální vlastnosti na hru na našich stolního fotbalu, jako je rozměr, váha, kulatý tvar a povrchová úprava. Poskytují tak velmi dobrou kontrolu míče a ani se rychle neopotřebují.

Jsme jediný, kdo má tento fotbálkový klenot k prodeji SKLADEM !!

Rozměry:

  • Šířka s tyčemi 130 cm
  • Šířka bez tyčí 76 cm
  • Délka 144 cm
  • Výška - 96 cm
  • Výška samotného korpusu bez nohou 43 cm

Na stolní fotbal nabízíme i veškeré náhradní díly ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 105 kg
Šířka bez tyčí: 76 cm
Šířka s tyčemi: 130 cm
Délka: 144 cm
Výška: 96 cm
Váha: 105 kg

Stolní fotbal Rosengart Competition montáž a údržba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stolní fotbal Rosengart

Stolní fotbaly ROSENGART jsou uznávány Mezinárodní federací stolního fotbalu (ITSF) a mohou se na nich hrát mezinárodní soutěže ITSF Pro tour, Masters series a International.