Piatnik držák na karty plastový

Kód: 2895
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (31 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Navrženo pro ty, kteří mají potíže s držením svých hracích karet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navrženo pro ty, kteří mají potíže s držením svých hracích karet. Tento luxusní držák jemně uchopí karty do zakřiveného vějířového tvaru, takže své karty snadno uvidíte, ale před ostatními hráči je skryje.

  • Sedí na stole, ideální pro ty, kteří mají potíže s držením karet
  • Navrženo se zakřivením, takže vaše karty nejsou vidět
  • Karty snadno drží ve vějíři a v držáku se lehce uchopí
  • Stabilní design, takže se snadno nepřevrhne

Luxusní stolní držák na hrací karty

Stolní držák karet Piatnik je skvělým doplňkem pro karetní hry. Je ideální pro děti i dospělé a všechny, kteří mají potíže s držením karet. Vyzkoušeli jsme mnoho držáků karet na trhu a myslíme si, že toto je nejlepší dostupný design držáku karet.

Dobrý Design

Držák hracích karet jemně drží karty v zakřiveném vějíři. To zajišťuje maximální viditelnost Vašich karet pro vás a nulovou viditelnost pro vaše protivníky. Karty jsou uchyceny správným tlakem, takže se snadno vkládají a zůstávají tam, kde jsou umístěny. Stolní držák na hrací karty Piatnik má dobrou stabilní konstrukci a v případě nárazu se snadno nepřevrhne. V držáku je dostatek místa pro vějíře karet, abyste je všechny jasně viděli. Celkem pojme až 25 hracích karet. Je také univerzální; vejde se do ruky nebo si držák hracích karet můžete postavit před sebe na karetní stolek.

Užitečné Pomocné Příslušenství

Ať už hrajete poker, bridž nebo kanastu, stolní držák karet Piatnik je perfektním pomocným doplňkem pro velké množství karetních her. Je ideální pro dospělé nebo děti. Ve skutečnosti je to skvělé pro každého, kdo si chce odpočinout nebo pomoci s držením karet. Děti uvítají použití držáku na hrací karty a je ideální pro každého, kdo si poranil ruku nebo má potíže s držením karet. Pokud jste upadli a zranili si ruku, nenechte si ujít svou týdenní hru, kterou tolik milujete – pořiďte si držák na hrací karty!

Odolný

Stolní držák na hrací karty Piatnik je vyroben z odolného plastu a je k dispozici pouze v černé barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pokeru
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.087 kg
Pojme: až 25 karet
Šířka držáku: cca. 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SUPER HRY OD roku 1824

Piatnik - Kdo jsme!

Jsme Vídeňský vydavatelství her a vyrábíme deskové hry, hrací karty a hádanky. Baví nás hraní her, ale konkrétněji si užíváme hraní her společně, navzájem a na osobní úrovni. To je naše síla.

Piatnik vybavení na poker

Ne že by se s počítačovými hrami, herními konzolami nebo herními aplikacemi nic nestalo, to vůbec ne. Ale v souladu s naším vídeňským dědictvím si navzájem užíváme společnost a rádi si povídáme. Takže když hrajeme hry, rádi spolu komunikujeme: karetní hry, deskové hry, společenské hry a hlavolamy, hry pro děti, hry pro dospělé nebo hry pro celou rodinu. To je naše vášeň.

Naše hrací karty a deskové hry vyrábíme ve Vídni přímo ve středu Evropy a většinu našich prvotřídních surovin získáváme od místních dodavatelů. Naše certifikace FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že používáme pouze výrobky ze dřeva ze sociálně a ekologicky udržitelného lesnictví.

V roce 1824 založil společnost Ferdinand Piatnik a dodnes je firma úspěšně řízena rodinnými potomky zakladatele.

Dnes je Piatnik největším rakouským vydavatelem her provozujícím přidružené společnosti v Německu, České republice, Maďarsku a USA. Jsme předním evropským dodavatelem deskových her a naše produkty jsou k dispozici v 72 zemích.