Jak reklamovat poškozenou zásilku

pyramidy

Odesílané zboží se snažíme vždy pečlivě zabalit, tak aby vydrželo přepravu k vám. Testujeme i různé vychytávky jako například pyramidu proti stohování apod. Přesto se občas stane, že během přepravy dojde k poškození obalu zásilky nebo uvnitř přepravovaného zboží. Jak tedy správně postupovat v této situaci? 

Je viditelně poškozený obal zásilky?

Před převzetím zásilky od přepravce zkontrolujte zejména neporušenost obalu. V případě, že je obal zásilky poškozený, balík nepřebírejte a sepište s přepravcem škodní protokol.

Pokud se i přes viditelné poškození rozhodnete zásilku převzít, je důležité sepsat poškození v předávacím nebo škodním protokolu dopravce.

Oznamte nám poškození zásilky na naší e-mailovou adresu: info@fotbalky.eu a do přílohy e-mailu přiložte:

  1. Naskenovanou nebo mobilem ofocenou verzi škodního protokolu, kterou jste sepsali s dopravcem.
  2. Je-li to možné, přiložte také fotografie poškozené zásilky a detailu poškození.

Berte na vědomí, že pokud s přepravcem nesepíšete škodní protokol, považuje se zásilka za vpořádku doručená bez poškození a na pozdější reklamace ohledně neúplnosti nebo poškození zboží nebude brán zřetel.

balik-poskozeny-obal

Obal je v pořádku, ale zboží uvnitř je poškozené?

Pokud jste převzali zásilku bez viditelného poškození a i přesto zboží nese známky poškození, je nezbytné vše pečlivě zdokumentovat.

Vyfoťte celkový stav zásilky ihned po rozbalení, zejména detaily poškození a zašlete nám fotografie na náš e-mail: info@fotbalky.eu Do zprávy uveďte, zda požadujete vrácení zboží nebo výměnu za nový produkt.

V případě dohodnuté a schválené výměny za nový výrobek poškozené zboží důkladně zabalte, vyplňte reklamační formulář, který vložte dovnitř do zásilky spolu s dokladem o koupi nebo nám tyto dokumenty zašlete na výše uvedený e-mail. Zboží nám nezasílejte na dobírku, takové zásilky nepřebíráme a vrátí se vám zpět.

Další informace jak postupovat při reklamaci najdete v našem Reklamačním řádu.

balik-poskozene-zbozi