FAS Ciclope Capri design Basaglia + Rota Nodari

Kód: 0CAL2753
106 700 Kč 88 182 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Jedinečný svého druhu - stolní fotbal FAS Ciclope Capri od tradiční italské společnosti FAS Pendezza. Tato speciální edice vzdává hold jednomu z nejúžasnějších malých aut všech dob a Neapoli, městu se slavnou fotbalovou historií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poutavý jako Fiat 500 La Spiaggina

Vzhled stolního fotbálku FAS Ciclope Capri je inspirován vozem Fiat 500 La Spiaggina z konce 50. let. Už na první pohled vás zaujme řadou prvků, které mají odrážet klíčové vlastnosti tohoto malého vozu. Nebesky modrá barva byla vybrána, aby odrážela nejen vzhled Spiaggina, ale i moře v okolí fotbalového města Neapole.

FAS Ciclope
FAS Ciclope

Originální vzhled hrací plochy

Klasické zelené hřiště u tohoto fotbálku nehledejte. Model Ciclope Capri má originální hrací plochu, která vypadá, jako by byla upletena z proutí.

FAS Ciclope

Dřevěné komponenty z teaku

Kromě originální hrací plochy váš pohled upoutají i dřevěné komponenty z teaku. Ty jsou umístěny na stranách pod hracími tyčemi a pod počítadly.

FAS Ciclope

Odlehčená kuželovitá základna

Obvyklý koncept “fotbálku se 4 nohami” byl zaměněn za odlehčenou kuželovitou základnu, která výrobku dodává stabilitu a eleganci.

Maximální požitek ze hry

Vyvýšené rohy hrací plochy poskytují snadný návrat míčku. Průchozí ocelové tyče s pohodlnými bílými rukojeťmi umožňují snadné ovládání hráčů. Tento model je navíc vybaven otočným brankářem o 180°, díky kterému zachytíte míček v jakémkoliv místě brankoviště. O rychlé vyjmutí míčku po skórování se postarají praktické košíky v bílé barvě. Součástí je také 5 bílých míčků.

FAS Ciclope
FAS Ciclope

Kvalitní materiály i jedinečný design

Stolní fotbálek FAS Ciclope Capri se bude skvěle vyjímat nejen ve vaší herně, ale také na terase nebo v zahradě. Konstrukce fotbálku FAS Ciclope Capri je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což mu zajišťuje mimořádnou bytelnost a odolnost. Jedinečný design tohoto modelu byl navržen Italským designovým studiem Basaglia + Rota Nodari speciálně pro společnost FAS Pendezza. Italskou firmu, která na trhu se stolními fotbaly působí už přes 50 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Design stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 88 kg
Barva: Mořská hladina - modrá
Hrací pole: 114,5 x 70,5 cm
Váha: 88 kg
Výška rukojetí: 85 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stolní fotbaly FAS

Od roku 1964 přináší Italská společnost FAS PENDEZZA kvalitní stolní fotbaly lidem na celém světě.

Společnost založili Alfonso a Davide Pendezza a díky více než padesátileté historii, dosahují výrobky firmy FAS nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Roky vlastního vývoje a vylepšování přinesli ta nejlepší a nejjednodušší řešení pro spolehlivou konstrukci stolního fotbalu.

Stolní fotbaly FAS se vyrábí zde v Evropě, v Itálii a od počátku výroby je kladen důraz na bytelnost a dlouhou živostnost stolních fotbálků FAS.

Italská funkčnost a design – to jsou stolní fotbaly FAS.