Rosengart ONE

Kód: 8771
35 625 Kč 29 442 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Nejnovější model legendární značky Rosengart stolní fotbal Rosengart ONE uznán jako ITSF Recognized table

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární český stolní fotbal Rosengart ONE je v mezinárodní foosballové organizaci ITSF (International table soccer federation) uznán jako ITSF Recognized table a je opatřen oficiální registrační značkou Recognized stolů.

Díky úzkému vztahu výrobce s hráči, dlouholeté podpoře tohoto sportu ve spolupráci s Českou foosballovou asociací (ČFO) a dlouholetým členstvím v Mezinárodní  fotbalové federaci (ITSF), dává hraní a trénování na tomto stolním fotbalu úplně jiný rozměr.

Stolní fotbaly Rosengart jsou charakteristické a známé svou kvalitou, tradicí, podporou hráčů a sportu, a v neposlední řadě bohatou a rozrůstající se komunitou hráčů a fanoušků stolního fotbalu po celém světě. Je to jediný stůl, na kterém jsou již více než 10 let pořádané turnaje a ligy po celé České republice a Slovensku.

Rosengart je oficiálním stolem ČFO.

Od roku 2006 je zároveň i uznávaným stolním fotbalem ITSF.

Každý hráč, co něco v tomto sportu u nás doma znamená, pravidelně hraje a trénuje právě na tomto stole !

Nejnovější model ROSENGART ONE. Ideální pro tréninkové místnosti a domácí cvičení. Od modelu Competition se liší vnějším vzhledem a absencí vestavěného osvětlení.

Klíčové vlastnosti stolního fotbalu ROSENGART ONE:

 • snížený okraj stolu pro lepší viditelnost
 • snížené lamely na bocích
 • hrací plocha je vyrobena z tvrzeného a pískovaného skla s jemnou porézní strukturou, která pomáhá snižovat prokluzování míčku při technicky náročnějších úderech.
 • hráči jsou připevněny kolíčky, aby se zabránilo "otáčení hráčů"
 • osmihranný profil bukových rukojetí přispívá k větší jistotě při ovládání míče během hry
 • upevnění rukojetí pomocí čepů
 • možnost naplnit nohy 1,5 l lahvemi s vodou nebo pískem pro získání větší stability a dorovnání váhy na model Competition
 • bez vestavěného osvětlení

Na modelu Rosengart ONE jsou použity stejné materiály jako na modelu Competetion. Překližka o tloušťce 24 mm a kvalitní vysokotlaké lamináty od výrobce Formica a Abet.

Model Rosengart ONE má snížené krajové mantinely, díky čemuž se dají hrát krásné střely od obránce o kraj stolu do brány.

KVALITA
Stolní fotbaly Rosengart jsou vyrobeny, aby odolaly i tvrdšímu zacházení a jejich hodnota byla trvalá.
Na jejich výrobu se používají kvalitní materiály, aby takovému zacházení odolaly a stoly byly vždy plně připraveny na hru. S přihlédnutím k malosériovou výrobu se to však odráží i na ceně.

TYČE
Hlavní výhodou stolních fotbalů Rosengart jsou neohýbající se tyče. Určitě stojí za zmínku i pevná a trvanlivá konstrukce a panáci.

HRÁČI
Na designu hráčů a na jejich návrhu se podíleli ti nejzkušenější hráči, aby jim panáci co nejvíce vyhovovaly při hře. Panáci proto poskytují ideální kontrolu míče, která drží kde má a při střele je využito maximum energie na střelu správným směrem. Nestává se proto, že by útočníci stříleli břevno, nebo obránci rady ostatních tyčí, jak je to u jiných stolech.

MÍČE
Použity vlastní bílé turnajové míče Rosengart, které jsou označeny logem "R". Tyto míče používají na svých stolech i výrobci stolních fotbalů v Německu. Míče mají ideální vlastnosti na hru na našich stolního fotbalu, jako je rozměr, váha, kulatý tvar a povrchová úprava. Poskytují tak velmi dobrou kontrolu míče a ani se rychle neopotřebují.

Rozměry:

 • Šířka s tyčemi 130 cm
 • Šířka bez tyčí 75 cm
 • Délka 142 cm
 • Výška - 96 cm
 • Výška samotného korpusu bez nohou 30 cm

Na stolní fotbal nabízíme i veškeré náhradní díly ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní fotbal
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 84 kg
Šířka bez tyčí: 75 cm
Šířka s tyčemi: 130 cm
Délka: 142 cm
Výška: 96 cm
Váha: 84 kg

Stolní fotbal Rosengart Competition montáž a údržba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stolní fotbal Rosengart

Stolní fotbaly ROSENGART jsou uznávány Mezinárodní federací stolního fotbalu (ITSF) a mohou se na nich hrát mezinárodní soutěže ITSF Pro tour, Masters series a International.